Zobrazených všetkých 12 výsledkov

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36
Sold out
Zatvoriť

ARAŠIDOVÁ TYČINKA S POLEVOU

18,20
Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, s cukrom a sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty k regulácii telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Chrumkavá kokosová tyčinka

21,00
Bielkovinová chrumkavá kokosová tyčinka s vysokým obsahom vlákniny, s cukrom a sladidlom, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Chrumkavá tyčinka s čokoládovou príchuťou

21,00
Bielkovinová chrumkavá tyčinka s čokoládovou príchuťou, s vysokým obsahom vlákniny, s cukrom a sladidlom, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Karamelová tyčinka

21,00
Bielkovinová karamelová tyčinka s vysokým obsahom vlákniny, s cukrom a sladidlom. Môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

MÄKKÝ PIŠKÓT S PRÍCHUŤOU ČOKOLÁDY bez lepku

15,00
Potravina s vysokým obsahom bielkovín, nízkym obsahom tukov a cukrov, so sladidlami, s vysokým obsahom vlákniny, ktorá môže byť súčasťou diéty k regulácií telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Pomarančová tyčinka

21,00
Bielkovinová pomarančová tyčinka s vysokým obsahom vlákniny, s cukrom a sladidlom. Môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Tyčinka s arašidmi a čokoládovo-karamelovou príchuťou

21,00
Bielkovinová tyčinka s arašidmi a čokoládovo-karamelovou príchuťou, s vysokým obsahom vlákniny, s cukrom a sladidlom. Môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Tyčinka s citrónovou príchuťou

21,00
Bielkovinová tyčinka s citrónovou príchuťou, s vysokým obsahom vlákniny, so sladidlami. Môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Tyčinka s čokoládovou príchuťou

21,00
Bielkovinová tyčinka s čokoládovou príchuťou, s vysokým obsahom vlákniny, s cukrom a sladidlom, s tmavou polevou. Môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Tyčinka s kokosovou príchuťou

21,00
Bielkovinová kokosová tyčinka s vysokým obsahom vlákniny, s cukrom a sladidlom. Môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Tyčinka s príchuťou červeného ovocia

21,00
Bielkovinová tyčinka s príchuťou červeného ovocia, s vysokým obsahom vlákniny, s cukrom a sladidlom, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

VAFLE S PRÍCHUŤOU ČOKOLÁDY

13,00
Hmotnosť 1 sáčku/porcie: 46 g Celková hmotnosť: 230 gr   PRIEMERNÁ VÝŽIVOVÁ HODNOTA VÝROBKU na 100 g na 1 porci