Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 27

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36
Zatvoriť

BANÁNOVÝ DEZERT

18,20
Instantná zmes na prípravu dezertu s banánovou príchuťou bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, so sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

BANÁNOVÝ DEZERT v prášku

21,00
Instantná zmes na prípravu banánového dezertu bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, so  sladidlami, s vitamínmi, ktorá môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Dezert s čokoládovo-hruškovou príchuťou 1ks zdarma

21,00
Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, so  sladidlami, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Dezert s čokoládovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu dezertu s čokoládovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, so sladidlami, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Dezert s jahodovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu dezertu s jahodovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, so sladidlom, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Dezert s karamelovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu dezertu s karamelovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, so sladidlami, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Dezert s príchuťou tiramisu

21,00
Instantná zmes na prípravu dezertu s príchuťou tiramisu bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s cukrom a sladidlami, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Dezert s vanilkovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu dezertu s vanilkovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, so sladidlami, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

HORÚCA ČOKOLÁDA

18,20
Instantná zmes na prípravu nápoja s príchuťou horúcej čokolády bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, so sladidlom, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

JAHODOVÝ DEZERT

18,20
Instantná zmes na prípravu dezertu s jahodovou príchuťou bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, so sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Jogurtový dezert s príchuťou červeného ovocia

21,00
Instantná zmes na prípravu jogurtového dezertu s príchuťou červeného ovocia bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, so sladidlami, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Jogurtový dezert s príchuťou Stracciatella

21,00
Instantná zmes na prípravu jogurtového dezertu s príchuťou stracciatella bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, s cukrom a sladidlom, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.