Zobrazených všetkých 5 výsledkov

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36
Zatvoriť

HORÚCA ČOKOLÁDA

18,20
Instantná zmes na prípravu nápoja s príchuťou horúcej čokolády bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, so sladidlom, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Nápoj s pomarančovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu nápoja s pomarančovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, s vitamínmi, s cukrom a sladidlom, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Nápoj s príchuťou broskyňa-mango

21,00
Instantná zmes na prípravu nápoja s príchuťou broskyňa-mango bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, s cukrom a sladidlom, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Nápoj s príchuťou Cappuccino

21,00
Instantná zmes na prípravu nápoja s príchuťou cappuccino bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, s vitamínmi a minerálmi, s cukrom a sladidlom, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Nápoj s príchuťou horúcej čokolády

21,00
Instantná zmes na prípravu nápoja s príchuťou horúcej čokolády bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, so sladidlom, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.