Zobrazených všetkých 7 výsledkov

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36
Sold out
Zatvoriť

KARAMELOVÝ DEZERT

18,20
Instantná zmes na prípravu dezertu s karamelovou príchuťou bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, so sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Ovsená kaša s príchuťou jablka a škorice

21,00
Instantná zmes na prípravu ovsenej kaše s príchuťou jablka a škorice bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, so sladidlom, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

OVSENÁ KAŠA S PRÍCHUŤOU JABLKA A ŠKORICE

18,20
Instantná zmes na prípravu kaše s jablkami a s príchuťou škorice. Potravina s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, so sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Palacinka s príchuťou banánu a čokolády

21,00
Instantná zmes na prípravu palacinky s príchuťou banánu a čokolády. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, s vitamínmi, so sladidlom, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Rezy s čokoládovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu rezov s čokoládovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, s nízkym obsahom cukrov, s cukrom a sladidlom, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Ryžový nákyp

21,00
Instantná zmes na prípravu ryžového nákypu bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov a tukov, so sladidlom, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

VAFLE S PRÍCHUŤOU VANILKY

13,00
Vafle s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov a cukrov, s cukrom a sladidlom, ktoré môžu byť súčasťou diéty k regulácii telesnej hmotnosti.