Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 27

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36
Zatvoriť

BOLONSKÉ CESTOVINY v prášku

15,00

Instantná dehydratovaná zmes k príprave cestovín na bolonský spôsob bez varenia.

Zatvoriť

BOLOŇSKÉ ŠPAGETY

12,00
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu boloňských cestovín. Potravina s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Bylinková omeleta

21,00
Instantná zmes na prípravu bylinkovej omelety. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
ZĽAVA
Zatvoriť

ČERVENÉ FAZUĽKY NA CHILLI

13,00 10,50
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu fazuliek s chilli korením. Potravina s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Cestoviny Carbonara

15,00
Instantná zmes na prípravu cestovín carbonara bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Chlieb v prášku 1ks zdarma

21,00
Instantná zmes na prípravu chleba. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov a tukov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

CIBUĽOVÁ POLIEVKA S KRUTÓNMI

18,20
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu cibuľovej polievky bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

HRÁŠKOVÝ KRÉM

18,20
Instantná zmes na prípravu hráškového krému bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Hubová omeleta

21,00
Instantná zmes na prípravu hubovej omelety. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

HUBOVÝ KRÉM

18,20
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu hubového krému bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, nízkym obsahom tukov a cukrov, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Krém s hubovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu krému s hubovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Krém s hydinovou príchuťou s krutónmi

21,00
Instantná zmes na prípravu krému s hydinovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.