Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 13

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36
Zatvoriť

CIBUĽOVÁ POLIEVKA S KRUTÓNMI

18,20
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu cibuľovej polievky bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

HRÁŠKOVÝ KRÉM

18,20
Instantná zmes na prípravu hráškového krému bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

HUBOVÝ KRÉM

18,20
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu hubového krému bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, nízkym obsahom tukov a cukrov, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Krém s hubovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu krému s hubovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Krém s hydinovou príchuťou s krutónmi

21,00
Instantná zmes na prípravu krému s hydinovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Krém s príchuťou kuraťa a karí

21,00
Instantná zmes na prípravu krému s príchuťou kuraťa a karí bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Krém so špargľovou príchuťou

21,00
Instantná zmes na prípravu krému so špargľovou príchuťou bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

KURACÍ KRÉM

18,20
Instantná zmes na prípravu krému s príchuťou kuraťa bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, nízkym obsahom tukov a cukrov, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Pikantná marocká polievka

21,00
Instantná zmes na prípravu polievky bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

PÓROVÝ KRÉM

18,20
Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov a cukrov, ktorá môže byť súčasťou  diéty k regulácii telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

Špenátovo – pórový krém s krutónmi

21,00
Instantná zmes na prípravu krému bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov a cukrov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Zeleninový krém

21,00
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu zeleninového krému bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.