Zobrazených všetkých 8 výsledkov

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36
Zatvoriť

BOLONSKÉ CESTOVINY v prášku

15,00

Instantná dehydratovaná zmes k príprave cestovín na bolonský spôsob bez varenia.

Zatvoriť

BOLOŇSKÉ ŠPAGETY

12,00
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu boloňských cestovín. Potravina s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
ZĽAVA
Zatvoriť

ČERVENÉ FAZUĽKY NA CHILLI

13,00 10,50
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu fazuliek s chilli korením. Potravina s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Cestoviny Carbonara

15,00
Instantná zmes na prípravu cestovín carbonara bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Chlieb v prášku 1ks zdarma

21,00
Instantná zmes na prípravu chleba. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov a tukov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Nugety s príchuťou kuraťa 8ks

21,00
Instantná zmes na prípravu nugiet s príchuťou kuraťa. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Zemiaková kaša

21,00
Instantná zmes na prípravu zemiakovej kaše bez varenia. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov, s vysokým obsahom vlákniny, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

Zemiaková placka

21,00
Instantná zmes na prípravu zemiakovej placky. Diétny výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov a tukov, s vysokým obsahom vlákniny, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na reguláciu telesnej hmotnosti.