Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 26

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36
Sold out
Zatvoriť

ARAŠIDOVÁ TYČINKA S POLEVOU

18,20
Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, s cukrom a sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty k regulácii telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

BANÁNOVÝ DEZERT

18,20
Instantná zmes na prípravu dezertu s banánovou príchuťou bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, so sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

BOLOŇSKÉ ŠPAGETY

12,00
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu boloňských cestovín. Potravina s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
ZĽAVA
Zatvoriť

ČERVENÉ FAZUĽKY NA CHILLI

13,00 10,50
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu fazuliek s chilli korením. Potravina s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
ZĽAVA
Zatvoriť

CHIPSY S PRÍCHUŤOU BARBECUE

7,80 6,00
Potravina s vysokým obsahom bielkovín, ktorá môže byť súčasťou diéty k regulácii telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

CHRUMKAVÉ LUPIENKY S PRÍCHUŤOU SYRA ČEDAR

7,80
Potravina s vysokým obsahom bielkovín, bez cukru, ktorá môže byť súčasťou diéty k regulácii telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

CIBUĽOVÁ POLIEVKA S KRUTÓNMI

18,20
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu cibuľovej polievky bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

HORÚCA ČOKOLÁDA

18,20
Instantná zmes na prípravu nápoja s príchuťou horúcej čokolády bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, so sladidlom, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

HRÁŠKOVÝ KRÉM

18,20
Instantná zmes na prípravu hráškového krému bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

HUBOVÝ KRÉM

18,20
Instantná dehydratovaná zmes na prípravu hubového krému bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, nízkym obsahom tukov a cukrov, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zatvoriť

JAHODOVÝ DEZERT

18,20
Instantná zmes na prípravu dezertu s jahodovou príchuťou bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, so sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Sold out
Zatvoriť

KARAMELOVÝ DEZERT

18,20
Instantná zmes na prípravu dezertu s karamelovou príchuťou bez varenia. Potravina s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, so sladidlami, ktorá môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.